Singapore
Nederland
Deutschland
The Philippines
Croatia

O nas

HomePoland-A-1-Pic-140501

ISA Inland Shipping Agency została powołana w 2006 roku by wspierać przedsiębiorstwa żeglugowe w kwestiach związanych z pośrednictwem pracy. W 2013 roku ISA została włączona do grupy Cuneus aby proces rekrutacji i zatrudnienia był jeszcze bardziej sprawny i spójny.

Naszymi Klientami są rzetelni i uczciwi pracodawcy z całej Europy.

Misja i struktura organizacyjna

HomePoland-A-2-Pic-140501

Cuneus Poland (ISA) jest częścią międzynarodowej grupy, która stale rekrutuje polskich członków załogi oferując im pracę na barkach rzecznych zarówno w Holandii jak i w Niemczech, na statkach dalekomorskich zarejestrowanych pod różnymi banderami oraz poza sektorem żeglugowym. Naszą główną specjalizacją jest żegluga śródlądowa, lecz jako doświadczona agencja jesteśmy w stanie w krótkim czasie przeprowadzić rekrutację na dowolne stanowisko. Siedziba firmy mieści się w Singapurze a kolejne oddziały firmy znajdują się w Holandii, Niemczech, Chorwacji, na Filipinach i w Hiszpanii.

Żegluga śródlądowa

HomePoland-B-1-Pic-140501

Rekrutujemy członków załogi każdego szczebla na wszystkie typy jednostek. Obsługujemy zarówno jednostki holenderskie jak i niemieckie.

Żegluga międzynarodowa

HomePoland-B-2-Pic-140501

Rekrutujemy członków załogi każdego szczebla do pracy na wszystkich typach jednostek dalekomorskich zarejestrowanych pod różnymi banderami.

 

Produkcja/ Budwnictwo

HomePoland-C-1-Pic-140501

Rekrutujemy pracowników wykwalifikowanych tj. spawacze, monterzy czy murarze do pracy w sektorze stoczniowym, budownictwie i produkcji na terenie Holandii i Niemiec.

Usługi rynku medycznego

HomePoland-C-2-Pic-140501

Rekrutujemy pielęgniarki bez doświadczenia, pielęgniarki wykwalifikowane i opiekunki/ opiekunów osób starszych do stałej pracy w domach spokojnej starości  na terenie Niemiec.

Contact details

Cuneus Poland

Królowej Korony Polskiej 24
70-486 Szczecin
Poland

Telephone: + 48 914 553 114
+ 48 606 713 802
+ 48 508 060 944

E-mail: office@inlandshipping.pl

Proszę wypełnić formularz aplikacyjny

Aby uzyskać więcej informacji, proszę o kontakt z biurem w Szczecin
email: m.wojcik-pl@cuneuscrew.eu
lub proszę wypełnić formularz a my się skontaktujemy.